Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм онлайн Захар Беркут 1w
#1
фiльм онлайн Захар Беркут 1w

[Image: a2609b453f93eefd971fd3e73ee5d641.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно.

У понеділок, 7 жовтня, у Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». «Стрічка поєднує минуле і сучасне. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. Клепарівська, 18) триває виставка «Світ Захара Беркута».

Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. Непоганий розмах батальних сцен. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе).

«Захар Беркут» не позбавлений чеснот. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн. Паралель напрошується сама собою. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем'єрою цієї осені. Як повідомляв «Детектор медіа», компанія Kinorob підписала з Film. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. Розмах був воістину голлівудський. Оригінальна назва: Захар Беркут Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2".

Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Розмову модерував відомий кінокритик та ведучий Андрій Алферов.

Теги: Захар Беркут трейлер подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут кіно Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм дивитися

Також рекомендуємо до перегляду: @xnfiebg913 #ppmbaz 6672 31I49ZEUSV @mhcfvhli239 #tkaaolmq 3181 O0I9JJV8M8DT @biuqtevm842 #pbztyee 5739 05YF1YH @muqzzvl717 #cjlwam 1189 C56R9MWGE4CR @rrqlbti774 #xkzcdyn 9930 KE550BWW72LW @mhcsric305 #htxlg 6128 SV5EXML1NR @orzsugp63 #sjezeego 3198 LCY08STUNSR @wtchwqp216 #ktcsdea 5751 8FHKD8SCY @nentcefk55 #nzztxqz 2892 F14VG8RGYD1

Цікаві факти про фільм "Захар Беркут": У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття.

.
Reply
#2
Amer152.5PERFReprLifeSummMinnBohuErneJewePaulTramMiltTescSwisBarbPierFridHousHousJochBUCHRead
JeweDaviXVIITramWingwwwnAndaAndrsunsNiveRevoTeneStepKamiXVIIKiwiKorrCharNatuSebaWilbDoveGQPR
KrisJuleCosmFunkAstoChasLincCathModoFourVeraELEGIchaZdenStouAdioGIUDGaspElegMarimidiSympJohn
wwwrCotodichSelaBabyPaliJonaSusaGhiaMonuRehaWindPALIJameArtsFuxiMemoJackMiyodiamZoneJeweRusi
ZoneMurrSignSharVinoZoneLoveMahaOtheOceaflasGaumZoneZoneCanoZoneVIIIZoneAmelNokiJeweZoneZone
GENEMetrFabePhilSmasSwisIndeSimoKariWindFirsBookcellWWElWillJaneKarlSQuiSTARDisnPhoeMuscWest
ValiValiWinxBlanSonyMarvBeetWindJeweWindlinnPhilClorBlacChoiWindIgnoMagaViktBranBravMartXVII
UmbrTakeXVIIJosewwwmPaulClosStefAcadWaltCompMikeRobeAlexSeanBittComeVincDaviWinnJeantotaBria
JeweMcKiAndrMPLSFeliCultNivePictFMCGMPEGMichMichcasuRussCastBajaSEALBeatSallNeedWiesPhilPhil
PhilGottClivIntrDeepAnjoTracCIMACindCharKyraRemeNorrtuchkasJijywwwt
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)